Друк візиток


 

 

Макет візитки
Розміри готової візитки

У всі часи візитки були найоптимальнішим рішенням представлення короткої важливої інформації про себе або про свою компанію. Зараз уся поліграфія вже не може уявити своєї діяльності без виготовлення цього корисного аксесуару, з яким ми звикли зустрічатися на всіх прошарках суспільства: в адвокатів, керівників крупних підприємств, лікарів, нотаріусів, банкірів та інших. Якщо Ви успішний підприємець з великою кількістю бізнес-партнерів, практикуючий лікар, перспективний адвокат або просто хочете на діловій зустрічі швидко надати контактну інформацію про себе чи свою компанію, без сумнівів замовляйте друк візиток у нашій компанії.

Додаткові послуги: глянцева ламінація (1+1)

Технічні характеристики друку візиток:

  • Спосіб друку. Серед візитних карток можна доволі часто зустріти як двосторонні, так і односторонні екземпляри. Зазвичай, перший варіант притаманний для корпоративних візиток, а другий – для персональних. Щодо колірності, то вона частіше чотирьохфарбова, проте існують і строгі однофарбові варіанти.
  • Вид паперу. Друк візиток здійснюється на крейдованому папері або ж на дизайнерському картоні.
  • Щільність паперу. Враховуючи, що візитні картки передбачені для тривалого використання, їх друкують на папері щільністю 300-350 г/м². У дуже рідких випадках щільність може складати 250 г/м², якщо довговічність не відіграє особливого значення.

 


Перегляньте схожі послуги:

Бланки
Бланки
Буклети
Відкритки
Етикетки
Етикетки
Меню
Меню
Плакати
Флаєри / листівки
Хенгери