Друк флаєрів / листівок

 

 


Макет єврофлаєру
Розміри готового єврофлаєру

Безсумнівно, одним з найефективніших методів залучення цільової аудиторії є розповсюдження єврофлаєрів. За своєю популярністю їх можна назвати лідерами поліграфічного маркетингу. Невелика листівка, на якій, частіше за інше, розміщується коротка інформація та стимулюючі слова на кшталт “знижки”, “акція”, “вхід безплатний”. Широку відомість флаєри здобули завдяки своїй лаконічності, яскравому вигляду та зручній формі. Ще однією перевагою флаєрів є висока швидкість розповсюдження та низька затратна частина.

Замовляючи друк флаєрів, зверніть увагу на те, щоб Ваш дизайн коротко і ясно передавав суть події, яку він рекламує. Розташуйте контакту інформацію біля одного з чотирьох кутів, а стимулюючі слова в центрі, виокремлюючи їх великим кеглем шрифту або ж іншим візуальним оформленням. На звороті, зазвичай, вказується детальніша інформація про подію, захід чи акцію. Дату проведення краще вказувати на лицевій стороні. Дотримуючись цих простих порад, Ваша поліграфічна продукція повністю виправдає затрати на її виготовлення.

Флаєр є одним з видів листівки. Листівки більші за розмірами, тому вміщають у себе більше контенту, проте поступаються у мобільності та компактності. Ви можете теж замовити друк листівок за прийнятними цінами в нашій компанії.

 

Технічні характеристики друку флаєрів:

  • Спосіб друку. В 99% випадків флаєри та листівки виготовляють повноколірним друком, зважаючи на їхню потенційно високу візуальну привабливість. Якщо листівки можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми, то єврофлаєри практично завжди друкуються з обидвох сторін.
  • Вид паперу. Щоб флаєри привертали увагу цільової аудиторії, їх друкують на крейдованому папері. В певних випадках листівки друкуються на офсетному папері, якщо блиск і яскравість кольорів не є ключовою складовою.
  • Щільність паперу. Стандартною щільністю паперу для друку листівок та друку флаєрів прийнято вважати 130 г/м². Хоча діапазон може вільно коливатися в межах від 100 г/м² до 170 г/м².

 


Перегляньте схожі послуги:

Бланки
Бланки
Буклети
Відкритки
Візитки
Етикетки
Етикетки
Меню
Меню
Плакати
Хенгери