Друк буклетів

 

 


Розміри євробуклета
Макет євробуклету

Якщо Ви шукаєте недорогий та ефективний спосіб реклами своєї компанії, різноманітних акцій чи масових заходів, буклети – незамінний атрибут для зацікавлення потенційних клієнтів. Вдало підібраний дизайн допоможе звернути увагу на послуги саме Вашої компанії. Завдяки своїй компактності, євробуклети чудово слугують як інформаційні програмки до найрізноманітніших подій, починаючи виступами музичних гуртів і закінчуючи спортивними подіями.

Замовляючи у нас виготовлення буклетів, Ви можете обирати з будь-яких зручних для Вас існуючих форматів, з кількістю від одного до чотирьох згинів за допомогою фальцювання та бігування. Друк буклетів у нашій компанії допоможе Вам швидко і якісно перейти з теоретичної до практичної частини втілення своїх ідей.

НазваРозміри (мм)Згини
Євробуклет210х1002
Мінібуклет210х1001
Буклет А6148х1051
Буклет А5210х1481
Буклет А4297х2101

 

Технічні характеристики виготовлення буклетів:

  • Спосіб друку. Буклети за своїм функціональним призначенням відносяться до рекламної поліграфії, тому практично завжди виготовляються двостороннім повноколірним друком.
  • Вид паперу. З вище зазначеної причини, друк буклетів виконується на крейдованому глянцевому папері, який надає зображенню необхідного блиску. Нечасто застосовується офсетний папір, лише в тих випадках, якщо рекламний вигляд товару не вимагає особливого глянцю.
  • Щільність паперу. Стандартним для буклетів вважається щільність 115-130 г/м², але для більшої довговічності продукції іноді використовують папір вищої щільності (170-200 г/м²). У такому випадку буклети перед фальцюванням переважно ламінують та проводять процес бігування для утворення менш помітних дефектів товстого паперу в місцях згинів.

 


Перегляньте схожі послуги:

Бланки
Бланки
Відкритки
Візитки
Етикетки
Етикетки
Меню
Меню
Плакати
Флаєри / листівки
Хенгери