Друк хенгерів

 


Головна перевага хенгерів як носія рекламного повідомлення у надзвичайно високому рівні візуального сприйняття. Погодьтеся, звичайна листівка, яка прямо на вулиці потрапляє потенційному клієнтові до рук, має значно менші шанси на те, аби серйозно зацікавити людину, яка швидше за все не входить до цільової аудиторії. Натомість, завдяки своїй спеціальній формі, друк хенгерів у Львові дозволить розміщати їх на дверних ручках осель, що значно підвищує ефективність реклами, адже перед тим, як відчинити двері квартири, людина в будь-якому випадку візьме до рук хенгер та ознайомиться з його змістом.

 

 

 

Технічні характеристики друку хенгерів:

  • Спосіб друку. Здебільшого друк хенгерів відбувається з обох сторін аркуша чотирма фарбами, що надає йому достатнього рекламного ефекту. Проте можливі випадки і одностороннього друку, коли сторона, розвернута до дверей, залишається чистою.
  • Вид паперу. Крейдований глянцевий папір найкраще підходить для виготовлення хенгерів, зважаючи на його високу візуальну привабливість.
  • Щільність паперу. Хенгери друкуються на папері щільністю від 130 г/м² до 200 г/м². Чим вища щільність, тим більша гарантія, що хенгер не здує вітром чи просто не злетить з ручки дверей під дією сили тяжіння.

 


Перегляньте схожі послуги:

Бланки
Бланки
Буклети
Відкритки
Візитки
Етикетки
Етикетки
Меню
Меню
Плакати
Флаєри / листівки