Друк плакатів

 

 


Макет плакату
Макет плакату

Чудовим рішенням для реклами на вулицях міста Вашого магазину, послуг чи масових заходів стане друк плакатів. Завдяки своїм розмірам, вони розміщуються у найвидніших місцях, де потік людей не зменшується протягом дня, чи навіть ночі. Зрозуміло, що за таких обставин кількість Ваших потенційних клієнтів зростає у рази. Враховуючи, що плакати – це такі поліграфічні послуги, де головним атрибутом є візуальна частина, не перевантажуйте їх текстовою інформацією, а зосередьтеся на вдалому підборі кольорів та якості фотографій, які будуть використовуватися в процесі виготовлення плакатів.

Для анонсів різноманітних подій чудово підходять афіші. Прем’єри телевізійних картин, матчі Вашої улюбленої футбольної команди, виступи музичних гуртів, інші молодіжні заходи, – це лише невеликий перелік тих дійств, які друк афіш у Львові дозволить розмістити на вулицях Вашого міста.

НазваФорматРозміри (мм)
ПлакатА3420х297
ПлакатB3500x353
ПлакатА2594х420
ПлакатB2680х480

 

Технічні характеристики друку плакатів:

  • Спосіб друку. Друк плакатів, а особливо афіш, відбувається найчастіше чотирма фарбами. Бувають випадки одно-, дво- або трьохколірного друку плакатів, якщо плакат виконує роль, наприклад, оголошення і не несе в собі ціль вразити публіку. Через специфіку використання, плакати завжди друкують лише з однієї сторони.
  • Вид паперу. Стандартним папером для друку плакатів є крейдований глянцевий.
  • Щільність паперу. Друкують плакати та афіші на папері щільністю, яка потрапляє в діапазон 100-170 г/м².

 


Перегляньте схожі послуги:

Бланки
Бланки
Буклети
Відкритки
Візитки
Етикетки
Етикетки
Меню
Меню
Флаєри / листівки
Хенгери