Виготовлення блокнотів


 


Розміри блокноту формату А5

Головне призначення блокнотів – зберігання інформації в компактному місці, яке завжди залишається у Вас під рукою. Хоча у сучасному світі все більше людей віддає перевагу інформаційним технологіям, проте від цього така поліграфічна продукція, як блокноти, зовсім не стала менш популярною. Цей зручний аксесуар додасть Вам солідності на діловій зустрічі або ж стане у пригоді, якщо Ви журналіст, офіціант чи просто студент.

Виготовлення блокнотів у Львові можна з легкістю довірити нашій компанії. В середині замовник, як правило, розграфлює аркуші клітинкою, лінійкою або ж залишає їх чистими – все залежить від Вашого бажання та смаку. На обкладинці може розміщатися логотип компанії, слоган, адреса сайту або ж будь-яка інша інформація рекламного змісту. Друк блокнотів проводиться на офсетному папері з картонною обкладинкою. Аркуші з’єднуються пружиною зверху по вужчій стороні або ж ліворуч по ширшій. За бажанням, Ви можете у замовленні запропонувати свої варіанти брошурування: скоба, клей.

НазваФорматРозміри (мм)
БлокнотА6148х105
БлокнотА5210х148
БлокнотА4297х210

Технічні характеристики виготовлення блокнотів:

  • Спосіб друку. Найчастіше обкладинку блокнотів виконують чотирма фарбами, тобто повноколірним друком, але бувають випадки, коли використовується лише один колір, найчастіше чорний. Такий варіант розрахований, як правило, на бюджетні замовлення. Все залежить від бажання клієнта. Сам блок, тобто аркуші для нотаток, друкують переважно однією фарбою, рідше залишають взагалі без друку. Підкладка, яка знаходиться під блоком аркушів, не така важлива в плані дизайну, як обкладинка, тому часто її роблять однофарбовою або повністю без друку. В блокнотах на скобу підкладка відіграє роль обкладинки.
  • Вид паперу. Обкладинка та підкладка друкуються, зазвичай, на однаковому крейдованому папері або ж картоні. Для блоку аркушів найкраще підходить некрейдований офсет, який надає максимального тертя між своєю поверхнею та ручкою чи олівцем. Хоча для більш презентабельного вигляду можна використовувати також і “крейду”.
  • Щільність паперу. Друк блокнотів для обкладинки та підкладки відбувається на папері щільністю 300-350 г/м² або ж картоні 250-270 г/м². Блок аркушів задруковується на значно тоншому папері, щільністю 80-90 г/м².
  • Кріплення. Завершується виготовлення блокнотів брошуруванням обкладинки, аркушів та підкладки в один готовий виріб. Цей процес здійснюється за допомогою пружини, скоби (якщо обкладинка суцільна) або проклейки для швидкого відриву аркушів від блоку.

Перегляньте схожі послуги:

Журнали
Журнали
Календарі
Каталоги / брошури
Книжки
Книжки
Коробки
Коробки
Пакети
Папки канцелярські
Щоденники ділові
Щоденники ділові