Виготовлення каталогів / брошур

 

 


Макет каталогу
Макет каталогу

Без якісної реклами в сучасному світі ніяк. Цей канон прекрасно розуміє будь-який маркетолог, тому, коли він запропонує Вам друк каталогів для розміщення на його сторінках товарів і послуг, сміло приймайте його сторону. Ваші клієнти отримають чудовий інформаційний путівник, де продукція розкладена чітко за категоріями, а зміст допоможе їм віднайти все до найдрібніших деталей. Така поліграфічна продукція безсумнівно стане у пригоді та окупить себе в найближчі терміни.

Одним з видів каталогів є брошури. За своїми розмірами вони є дещо менші та, як правило, обмежуються діапазоном від 4 до 48 сторінок зшитих між собою скобами або ниткою. Проте, незважаючи на скромніші габарити, друк брошур є чудовим рішенням для проведення рекламних акцій різноманітних масових заходів, вступних кампаній до вищих навчальних закладів чи визначних подій у житті Вашого міста.

НазваФорматРозміри (мм)
КаталогА4297х210
БрошураА5210х148
БрошураА6148х105
Єврокаталог1/3 A4210х100

 

Технічні характеристики виготовлення каталогів:

  • Спосіб друку. Серед усього різноманіття поліграфічної продукції каталоги є одними з найбільш вимогливих до якості. Частіше за все друк каталогів виконується чотирма фарбами з обидвох сторін аркуша. В деяких випадках обкладинка буває односторонньою. Для більш бюджетних варіантів середина каталогу або брошури може друкуватися однією фарбою.
  • Вид паперу. Враховуючи всю презентабельність каталогу, друкують його на крейдованому глянцевому папері, який чудово передає чіткість та насиченість кольорів. Інколи друк блоку сторінок відбувається на офсетному папері. Це стається в тих випадках, якщо основним призначенням каталогу або брошури є не хороше візуальне сприйняття, а наповнення текстовою інформацією.
  • Щільність паперу. Частіше за все обкладинка каталогу друкується на щільнішому папері (250-270 г/м²), ніж середина. Це робиться для того, щоб збільшити довговічність продукції, яка інтенсивно використовується. Щільність паперу, на якому друкується набір сторінок, може коливатися досить суттєво – від 90 г/м² до 170 г/м², – усе залежить від товщини каталогу та бажання клієнта.
  • Шитво. Найпопулярнішим варіантом скріплення обкладинки зі сторінками каталогу є шитво на дві скоби. В такому випадку кількість сторінок завжди повинна бути кратною чотирьом. Також використовується шитво на пружину, якщо замовлення передбачає велику кількість сторінок на папері середньої або високої щільності.

 


Перегляньте схожі послуги:

Блокноти
Блокноти
Журнали
Журнали
Календарі
Книжки
Книжки
Коробки
Коробки
Пакети
Папки канцелярські
Щоденники ділові
Щоденники ділові