Виготовлення пакетів

 

 


Завантажити шаблон
Завантажити шаблон

У наш час пакети продовжують залишатися одним з найуживаніших засобів переміщення дрібних речей, на які не вистачає рук або величини кишень. Для пересічної людини цей зручний атрибут став настільки звичним, що без нього вже важко уявити своє життя. Окрім звичайних побутових пакетів, широку популярність здобули подарункові пакети, куди дружина завжди може покласти шкарпетки та піну для гоління на день народження улюбленого чоловіка. А ще з ними дуже зручно ходити у гості.

Також подарункові пакети часто використовують під час рекламних акцій, на які збирається велика кількість людей, передусім як заохочувальний презент. Дуже подобається ця поліграфічна продукція і дітям. Тому, якщо Ви бажаєте замовити недорого виготовлення пакетів, без сумніву переходьте на форму замовлення. У тому випадку, якщо Ви не знаєте, як повинен виглядати подарунковий пакет у розкладеному вигляді, завантажте наш шаблон. Усе найскладніше ми вже зробили, Вам залишиться лише підібрати фон і розмістити логотип компанії або ж назву урочистої події.

НазваРозміри (мм)
Пакет картонний350х250
Пакет картонний300х230
Пакет картонний горизонтальний240х370
Пакет картонний200х200

 

Технічні характеристики виготовлення пакетів:

  • Спосіб друку. Друк пакетів відбувається з однієї сторони кількістю фарб від однієї до чотирьох. У певних випадках можуть застосовуватися пантони для більш точної передачі кольорів, якщо це передбачено в макеті.
  • Вид паперу. Подарункові пакети друкуються на товстому картоні, якщо їхня міцність та довговічність відіграють роль. Для більшої презентабельності їх ламінують. Також останнім часом набули серйозної популярності пакети з крафтового картону.
  • Щільність паперу. Міцні подарункові пакети друкують на картоні щільністю 215 г/м². Завдяки цьому вони зберігають форму і їх термін придатності є достатньо високим. Крафтові пакети виготовляються на картоні щільністю 100-120 г/м².

 


Перегляньте схожі послуги:

Блокноти
Блокноти
Журнали
Журнали
Календарі
Каталоги / брошури
Книжки
Книжки
Коробки
Коробки
Папки канцелярські
Щоденники ділові
Щоденники ділові