Виготовлення календарів

 

ВЗНАТИ ЦІНУ:

 
 
 
 
 
 
 
 
 


Розміри настінного календаря формату А3
Макет настінного календаря

Який офіс зараз обходиться без календарів? Якщо такі і є, то в зовсім невеликій кількості. Ця дуже популярна поліграфічна продукція, схоже, ніколи не вийде з моди завдяки своїм багатогранним можливостям. У завантажений робочий день інколи достатньо швидкого погляду на стіну, де висить квартальний календар, щоб пригадати сьогоднішню дату, кількість днів до здачі звіту або ж навіть день народження шефа. Фотокалендарі можуть відігравати суто естетичну роль і прекрасно вписуватися в дизайн приміщення, надаючи йому різнобарвності та краси. Більш строгий дизайн для виготовлення календарів, з помітно окресленими датами і чітко підписаними святами, допоможе Вам не загубитися серед буденних справ, коли кожен день так відчутно нагадує попередній.

Ви можете присилати нам свої макети будь-яких вказаних нижче розмірів, обираючи кількість сторінок, двосторонній друк або односторонній друк, тип кріплення (люверс/ригель), книжкову чи альбомну розкладку. Також наша компанія здійснює друк кишенькових календарів у Львові, які чудово підходять для рекламних заходів чи просто у вигляді скромних подарунків.

НазваФорматРозміри (мм)
Календар кишеньковий#70х100
КалендарА3420х297
КалендарА4297х210
КалендарА5210х148
Календар квартальнийВаріативний#

 

Технічні характеристики виготовлення календарів:

  • Спосіб друку. Настільні та квартальні календарі друкуються здебільшого одностороннім повноколірним друком та покриваються ламінацією. Завдяки цьому вони краще зберігають протягом року свою початкову форму. Настінні перекидні календарі можуть задруковуватися як з одного боку аркуша, так і з обидвох. Те ж стосується і їхніх обкладинки з підкладкою, якщо такі передбачені в технічному завданні.
  • Вид паперу. “Шапка” та підкладка квартального календаря друкуються або на крейдованому папері, або на картоні. Це ж стосується обкладинки з підкладкою настінного перекидного і настільного календарів.
  • Щільність паперу. Для друку календарів використовується папір щільністю 300-350 г/м² або картон 250-270 г/м². Середина перекидного календаря може бути виготовлена з менш щільного паперу. Сітка квартального календаря друкується на тонкій “крейді” – 80-100 г/м².
  • Кріплення. Сітка календаря кріпиться до основи однією пружиною або трьома, в залежності від кількості рекламних полів. Якщо рекламне поле одне або взагалі відсутнє, то достатньо використання однієї пружини і суцільної сітки на один квартал (три місяці). Кріпиться на стіну квартальний календар за допомогою люверса (металевий отвір) або планки. В перекидних календарях, крім люверсів, використовуються ще ригелі.

 


Перегляньте схожі послуги:

Блокноти
Блокноти
Журнали
Журнали
Каталоги / брошури
Книжки
Книжки
Коробки
Коробки
Пакети
Папки канцелярські
Щоденники ділові
Щоденники ділові